„Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.“ – Charlie Chaplin

Nabídka investic

TCC Dynamic (Top Companies Concept) pro klienty, kteří se nebojí akcií a dokáží psychicky překonat i větší propady trhu
Je to portfolio, složené z akcií 32 špičkových akciových společností. Přečtěte si pár příběhů firem, které můžete mít v portfoliu. Za posledních 10 let vydělalo portfolio TCC Dynamic průměrně 15% ročně.Stará se o něj portfoliomanažer se svým týmem a když je to nutné, některé akciové tituly prodá a jiné zase nakoupí. Bez nutnosti vašeho zásahu. Zároveň provádí "dovažování portfolia". Když některá akcie zhodnotí (vydělá vám peníze), portfoliomanažer část těchto akcií prodá a nakoupí místo nich ty, které jsou momentálně podhodnocené. Tím připraví půdu pro další výdělek.

TCC Stategic (Top Companies Concept) pro klienty, kteří se nebojí akcií a dokáží psychicky překonat jen menší propady trhu
Je to portfolio, složené z akcií 24 špičkových akciových společností a 8 dluhopisových ETF fondů. Ziskovost tohoto portfolia je samozřejmě trochu menší, ale dluhopisové fondy se zase postarají o menší kolísavost portfolia. I tady provádí portfoliomanažer "dovažování portfolia".

TCC Green (Top Companies Concept) pro klienty, kteří chtějí investovat do projektů udržitelného rozvoje
Je to portfolio, složené z akcií 14 akciových společností, zabývajících se výrobou a poskytováním služeb v oblastech, které se týkají udržitelného rozvoje. Jako například vyhledáváni, čerpání a zpracování vody, energetika obnovitelných zdrojů, ekologická účinnost, minimalizace emisí a podobně. Dále jsou v portfoliu 4 ETF fondů, které se věnují stejné tematice. Toto portfolio je vhodné jako doplněk široce diverzifikovaného porfolia.

TCC Technology (Top Companies Concept) pro klienty, kteří chtějí investovat do technologických společností
Je to portfolio, složené z akcií 13 špičkových technologických společností, dnes leaderů trhu a 6 ETF fondů, které mají společný index NASDAQ100. Toto portfolio je vhodné jako doplněk široce diverzifikovaného porfolia.

TFC Dynamic (Top Funds Concept) pro klienty, kteří chtějí větší diverzifikaci
Je to portfolio, složené z 12 špičkových akciových fondů těch nejlepších investičních společností. Ziskovost tohoto portfolia je ovlivněna průměrováním, protože máte prostřednictvím fondů zainvestováno do stovek akciových společností. Široce diverzifikované portfolio zároveň znamená pro investora vysokou míru bezpečí.

TFC Strategic (Top Funds Concept) pro klienty, kteří mají rádi větší diverzifikaci, ale jsou citliví k riziku
Je to portfolio, složené z 15 špičkových fondů těch nejlepších investičních společností, z nichž 35% jsou akciové fondy, 20% jsou multiassett fondy a 45% dluhopisové fondy. I jen samotné toto portfolio může sloužit jako dostatčná diverzifikace rizik pro vyváženého investora.

TFC Conservativ (Top Funds Concept) pro klienty, kteří jsou citliví k riziku
Je to portfolio, složené z 13 špičkových fondů těch nejlepších investičních společností, z nichž 10% jsou akciové fondy, 45% jsou multiassett fondy a 45% dluhopisové fondy. Toto portfolio může sloužit jako dostatčná diverzifikace rizik pro ochranu a uchování majetku konzervativního investora.

Gold (Zlatý depozit) pro klienty, kteří mají rádi drahé kovy
Vaše jednorázová nebo pravidelná měsíční investice do zlata bude proměněna na fyzické zlato a uložena v sejfu společnosti v Linci. Přístup do sejfu je kdykoli v provozních hodinách banky a výše vkladů a objem zlata je dvakrát ročně kontrolována nezávislým auditorem. Zlato je možné dodat i fyzicky na místo, které si vyberete.

CP Invest (Investiční nemovitosti) pro klienty, kteří ukládají peníze do nemovitostí
Společnost C&P Immobilien AG staví rezidenční a kancelářské nemovitosti v Německu, Rakousku a Chorvatsku. Zajišťuje pro klienty jak výstavbu a případné financování, tak pronájem a údržbu investovaných nemovitostí. Poplatek za tyto služby je jeden z nejnižších v Evropě, protože společnost ke dnešnímu dni spravuje více jak 5000 nemovitostí. Investor tak uloží své peníze do nemovitosti a na účet mu přichází pouze čistý pronájem bez dalších starostí. Mira neobsazenosti se drží pod 1%.